ÚČASTNÍCI TURNAJA

Brno

majster extraligy ČR 16/17

Ostravský Zábřeh

účastník LM 2017

WEB LIGA

Brothers Bratislava

účastník LM 2017

LIGA

Wolves Bratislava

 

LIGA

Demitrans Krupina

LIGA

Oranjes Zvolen

 

LIGA

L-TRADE Zvolen

účastník LM 2017

LIGA

AS Guard Security

Majster SR 2015

LIGA



PROPOZÍCIE

Propozície a pokyny pre účastníkov L-Trade cupu v malom futbale 1.5.2018


1. Organizačný výbor Riaditeľ turnaja:
  • Ján Račko

Predseda:

  • Peter Suja

Členovia:

  • Martin Lacko
  • Róbert Lacko
  • Juraj Plesník
  • Ing. Miloš Masarik
  • Adam Sloboda
  • Ján Bosák
  • Miloš Struhár

Propagácia a médiá:
  • Ing. Miloš Masarik

Web stránka:
  • Juraj Plesník

Rozhodcovia:
  • Tomáš Goga
  • Peter Hanes
  • Ján Urda
  • Jozef Ďuriš
  • Vlasta Virčík
  • Ján Tomica
   
2. Partneri Generálny sponzor:
  • L-Trade s.r.o.

Sponzor:

  • TENIS CENTRUM, s.r.o

Spolupráca:

  • MFK Zvolen
  • SCHALLER FACILITY liga malého futbalu Zvolen
   
   
4. Dátum 1.5.2018 o 10:00
5. Miesto Umelá tráva MFK Zvolen
  Lučenecká cesta 1796/2, 960 01 Zvolen [ google mapa ]
   
6. Zahájenie turnaja utorok 01.05.2018 o 10:00
7. Ukončenie turnaja utorok 01.05.2018 o 17:00
   
8. Štartovné 100 € / mužstvo
9. Stravovací
a pitný režim
pitný režim zabezpečený
stravovanie podľa harmonogramu v Hoteli Tenis (100 metrov od ihriska)
15 obedov na jedno mužstvo
   
10. Ocenenia
  1. Mužstvá na 1.-3. mieste športové poháre
  2. Mužstvá na 1.-4. mieste diplomy za umiestnenie
  3. Individuálne ocenenia:
  • najlepší hráč,
  • najlepší brankár,
  • najlepší strelec,
   
11. Registrácia
  1. Mužstvo, ktoré bude štartovať na turnajii je povinné poslať súpisku 12 hráčov v poli + 2 brankári + vedúci mužstva do 30.4.2018.
  2. Súpiska musí obsahovať
    MENO, PRIEZVISKO, DÁTUM NARODENIA, ČÍSLO DRESU A POST
  3. Na súpiske mužstva môžu byť hráči, ktorí boli na súpiske v niektorom z mužstiev danej ligy MF a v súťaži aj nastúpili minimálne v jarnej časti súťaží jednotlivých malých líg
12. Zápisy o stretnutí [ bude doplnené ]
   
13. Technické informácie Počet ihrísk :
  • 2 ihriská na futbalovom ihrisku s umelou trávou

Rozmer ihriska :

  • 46 metrov x 26 metrov

Veľkosť bránok :

  • 4 metre šírka x 2 metre výška

Veľkosť lopty :
  • Futbalová lopta veľkosť č. 5

Výstroj :
  • Mužstvá musia mať minimálne vrchnú časť oblečenia v rovnakej farbe. Dresy musia byť označené číslicami.
  • Chrániče nie sú povinné
  • Štulpy nie sú povinné

Športová obuv :
  • Turfy
  • Halovky
  • Lisované kopačky
   
14. Hrací čas 2 x 12 minút
15. Počet hráčov v poli 5 hráčov + 1 brankár
16. Striedanie hráčov Kedykoľvek v priebehu hry bez asistencie rozhodcov
   
17. Poradie v skupine
O poradí mužstiev v skupine rozhoduje :
  1. Väčší počet získaných bodov
  2. Výsledok vzájomného zápasu
  3. Väčší rozdiel v skóre
  4. Vyšší počet strelených gólov
  5. Nasadenie do turnaja
   
18. Postup zo skupiny Do vyraďovacej časti postupujú všetky mužstvá
   
19. Penaltový rozstrel
  1. Penalta sa kope zo vzdialenosti 8 metrov
  2. Každé mužstvo zahráva po 3 pokutové kopy
  3. Ak sa nerozhodne, zmení sa poradie začínajúceho mužstva
  4. Strelci sa nesmú opakovať až kým sa penaltového rozstrelu nezúčastnia všetci hráči mužstva na zápise o stretnutí vrátane brankárov
   
20. Pravidlá
  1. Pravidlá vychádzajú z medzinárodných pravidiel malého futbalu
  2. Šmýkačka, ktorá končí kontaktom s hráčom (aj keby to bolo posúdené na veľkom futbale ako čistý zákrok), je zakázaná
  3. Pri priamom a nepriamom kope musí byť dodržaná vzdialenosť  5 metrov
   
21. Disciplinárne tresty Vylúčenie (červená karta) :
  • Hráč, ktorý bol vylúčený, nemôže opäť nastúpiť do stretnutia, v ktorom bol vylúčený, a nemôže sa ani zdržiavať na lavičke náhradníkov
  • Striedajúci hráč (náhradník), môže nahradiť vylúčeného hráča a vstúpiť na hraciu plochu 1 minútu po jeho vylúčení z hry aj v neprerušenej hre za predpokladu, že k tomu dostal povolenie od rozhodcu (časomerača)
  • Ak mužstvo vylúčeného hráča hrá s nižším počtom hráčov a dostane gól pred vypršaním 1 minúty môže byť doplnené piatym hráčom
  • Ak majú obe mužstvá vylúčený rovnaký počet hráčov hra pokračuje až do vypršania trestu v nezmenonom počte aj v prípade streleného gólu

Zastavenie činnosti :
  • Udelená červená karta znamená zastavenie činnosti na jedno stretnutie turnaja, ak neurčia členovia organizačného výboru inak
   
22. Ďalšie upozornenia
  1. Organizátor nie je zodpovedný za zdravotné , resp. úrazové
    poistenie hráčov. Poistenie je plne v réžii zúčastnených mužstiev.
  2. Organizátor nezodpovedá za stratu a odcudzenie cenností.
  3. Nevyhnutné dodržiavanie začiatkov stretnutí podľa rozpisu a udržiavanie poriadku v areály ihriska! 
   






NASADENIE DO TURNAJA

 
  1.
BSMK Brno (ČR)
 
  2.
Ostravský Zábřeh (ČR)
 
  3.
AS Guard Security Košice
 
  4.
L-Trade Zvolen
 
  5.
Brothers Bratislava
 
  6.
Oranjes Zvolen
 
  7.
Wolves Bratislava
 
  2.
Demitrans Krupina
 

ROZPIS A VÝSLEDKY

MODRÁ SKUPINA ČERVENÁ SKUPINA
 
BSMK Brno (ČR)
 
Ostravský Zábřeh (ČR)
 
 
AS Guard Security Košice
 
L-Trade Zvolen
 
 
Brothers Bratislava
 
Demitrans Krupina
 
 
Oranjes Zvolen
 
Wolves Bratislava
 
 
 Zobrazenie detailných výsledkov všetkých zápasov [
rozbaliť
|
zbaliť
 
MODRÁ SKUPINA        
play_video 10:00 ihrisko 1 BSMK Brno (ČR) 3 - 1 Oranjes Zvolen
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
play_video 10:00 ihrisko 2 AS Guard Security Košice 2 - 2 Brothers Bratislava
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
play_video 11:00 ihrisko 1 Oranjes Zvolen 1 - 0 Brothers Bratislava
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
play_video 11:00 ihrisko 2 BSMK Brno (ČR) 3 - 1 AS Guard Security Košice
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
play_video 12:00 ihrisko 1 AS Guard Security Košice 1 - 3 Oranjes Zvolen
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
play_video 12:00 ihrisko 2 Brothers Bratislava 0 - 2 BSMK Brno (ČR)
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           


Poradie  
Mužstvo
Z
V
R
P
Skóre
Body
1.
BSMK Brno (ČR)
3
3
0
0
8
:
2
9
2.
Oranjes Zvolen
3
2
0
1
5
:
4
6
3.
Brothers Bratislava
3
0
1
2
2
:
5
1
4.
AS Guard Security Košice
3
0
1
2
4
:
8
1


ČERVENÁ SKUPINA        
play_video 10:30 ihrisko 1 Ostravský Zábřeh (ČR) 3 - 0 Wolves Bratislava
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
play_video 10:30 ihrisko 2 L-Trade Zvolen 0 - 2 Demitrans Krupina
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
play_video 11:30 ihrisko 1 Wolves Bratislava 0 - 3 L-Trade Zvolen
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
play_video 11:30 ihrisko 2 Ostravský Zábřeh (ČR) 1 - 1 Demitrans Krupina
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
play_video 12:30 ihrisko 1 Demitrans Krupina 5 - 1 Wolves Bratislava
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
play_video 12:30 ihrisko 2 L-Trade Zvolen 0 - 2 Ostravský Zábřeh (ČR)
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           


Poradie  
Mužstvo
Z
V
R
P
Skóre
Body
1.
Demitrans Krupina
3
2
1
0
8
:
2
7
2.
Ostravský Zábřeh (ČR)
3
2
1
0
6
:
1
7
3.
L-Trade Zvolen
3
1
0
2
3
:
4
3
4.
Wolves Bratislava
3
0
0
3
1
:
11
0

ŠTVRŤFINÁLE        
play_video 14:30 ihrisko 1 Oranjes Zvolen - 4 - 2 - L-Trade Zvolen
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
play_video 14:30 ihrisko 2 Demitrans Krupina - 6 - 2 - AS Guard Security Košice
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
play_video 15:00 ihrisko 1 BSMK Brno (ČR) - 3 - 0 - Wolves Bratislava
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
play_video 15:00 ihrisko 2 Ostravský Zábřeh (ČR) - 1 - 3 - Brothers Bratislava
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           



SEMIFINÁLE        
play_video 15:30 ihrisko 1 Oranjes Zvolen 2 1 - 1 1 Demitrans Krupina
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           
play_video 15:30 ihrisko 2 BSMK Brno (ČR) - 2 - 1 - Brothers Bratislava
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           



O 3.MIESTO        
play_video 16:00 ihrisko 2 Demitrans Krupina - 4 - 1 - Brothers Bratislava
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           



FINÁLE        
play_video 16:00 ihrisko 1 BSMK Brno (ČR) - 3 - 1 - Oranjes Zvolen
  Rozhodcovia
1
zk
zk
gol
1
 
 
         
               
           



  PLAY-OFF                
 
 
ŠTVRŤFINÁLE
     
SEMIFINÁLE
       
2M
Oranjes Zvolen
4
   
         
L-Trade Zvolen
2
   
         
   
Oranjes Zvolen
1 (2)
       
       
Demitrans Krupina
1 (1)
       
Demitrans Krupina
6
   
     
4M
AS Guard Security KE
2
   
     
FINÁLE
 
               
Oranjes Zvolen
1
   
     
BSMK Brno (ČR)
3
Ostravský Zábřeh (ČR)
1
   
         
3M
Brothers Bratislava
3
               
   
Brothers Bratislava
1
       
   
BSMK Brno (ČR)
2
   
o 3.miesto
 
1M
BSMK Brno (ČR)
3
       
Demitrans Krupina
4
Wolves Bratislava
0
   
     
Brothers Bratislava
1





KONTAKT








Kontaktná osoba: Ján Račko
Mobil: 0904 439 942
E-mail: jan.racko1964@gmail.com


© 2018 Juraj Plesník